-
Apple Fuji
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Apple gold
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Apple Granny
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Apple Red Delicious
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Avocado Green Skin
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Avocado Hass
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Apple
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Bread peach
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Bread Raisin Nut
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Bread Walnut
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana green
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Plantain Burro
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Plantain Green
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Plantain Yellow
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Thai
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Yellow Junior
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Basil American
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Bean Sprouts
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beans English Peas
- Regular price
- $36.00
- Sale price
- $36.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beans Fava
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beans Green
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beans Long
- Regular price
- $21.00
- Sale price
- $21.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beans Snow Pea
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beans Sugar Snap Pea
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beets Black
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beets Golden
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Beets Watermelon
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Bitter melon Chinese
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Bitter melon Indian
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Bok Choy Baby
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Broccoli Gailan
- Regular price
- $21.00
- Sale price
- $21.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Broccoli Bunch
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Broccoli Crown
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cabbage Napa
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cabbage Red
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cabbage Taiwanese
- Regular price
- $21.00
- Sale price
- $21.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cactus Leaves
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cactus Pear
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cactus Pear red
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cactus Pear Yellow
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Calaloo Green
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cantaloupe
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cantaloupe Florida grown
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Carrots bags
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cauliflower
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Celery Chinese
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Chives garlic
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Coconut Brown
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Coconut Green
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Coconut Thai
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cucumber Persian
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cucumber Pickle
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dates Madjool
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dates Yellow
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dragon Fruit Red
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dragon Fruit White
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dragon Fruit Yellow
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dried Dragon fruit white
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Eggplant American
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Eggplant Chinese
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Eggplant Indian
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Eggplant Thai
- Regular price
- $21.00
- Sale price
- $21.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Florida mango
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Garlic cello pack
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Garlic Peeled
- Regular price
- $14.00
- Sale price
- $14.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Ginger Chinese
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Ginger Costa Rica
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Guajillo Mexican Dry Peppers
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Guava Mexican
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Guava Thai
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Jack Fruit
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lemongrass
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Arugula
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Boston local
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Green Leaf local
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Iceberg
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Red Leaf local
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Romaine
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Romaine Hearts
- Regular price
- $14.00
- Sale price
- $14.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce Spring Mix
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lettuce wrapped
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lime Keylime
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per