-
Apple Fuji
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Apple gold
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Apple Granny
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Apple Red Delicious
- Regular price
- $9.00
- Sale price
- $9.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Avocado Green Skin
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Avocado Hass
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Apple
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Bread Walnut
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana green
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Plantain Burro
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Plantain Green
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Plantain Yellow
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Thai
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Banana Yellow Junior
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cactus Pear
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cactus Pear red
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cactus Pear Yellow
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cantaloupe
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Cantaloupe Florida grown
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Coconut Brown
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Coconut Green
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Coconut Thai
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Coconut White
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dates Madjool
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dates Yellow
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dragon Fruit Red
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dragon Fruit White
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Dragon Fruit Yellow
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Florida mango
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Guava Mexican
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Guava Thai
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Hawthorne Apple
- Regular price
- $75.00
- Sale price
- $75.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Jack Fruit
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Korean melon
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lime Keylime
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Longan import
- Regular price
- $70.00
- Sale price
- $70.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Longan local
- Regular price
- $100.00
- Sale price
- $100.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lychee (Florida)
- Regular price
- $85.00
- Sale price
- $85.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lychee ( Import)
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Lychee, Mexico
- Regular price
- $75.00
- Sale price
- $75.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mamey Sapote
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Atulfo
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Baby Green
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Green
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Haitian
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango keitt
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango kent
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Keo Savoy
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Mahachanoc
- Regular price
- $80.00
- Sale price
- $80.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Mingolo
- Regular price
- $28.00
- Sale price
- $28.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Nam Doc Mai
- Regular price
- $70.00
- Sale price
- $70.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mango Thai green
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Mangosteen
- Regular price
- $80.00
- Sale price
- $80.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Blood
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Clementine
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Grapefruit
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Minneola
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Navel Florida
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Pomelo asian
- Regular price
- $100.00
- Sale price
- $100.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Pomelo Florida
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Sour
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange tangerine satsuma
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange tangerine Sunburst
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Orange Valencia Florida
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Papaya Green
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Papaya Yellow
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Passion fruit
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Peach Georgia
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Peach West Coast
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pears Bartlett
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pears D'anjou
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pears Fragrant
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pears Korean
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pears Singo
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pears Yali
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pineapple Golden
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Pineapple pink
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Plums Black
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Plums Pluot
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Potato Sweet Hawaiian
- Regular price
- $27.00
- Sale price
- $27.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
-
Potato Sweet Murasaki
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per